RESTAURACJA GALOPU 7

Restauracja Galopu 7 to idealne miejsce zarówno do prowadzenia biznesowych rozmów, jak i świętowania rodzinnych uroczystości. Menu oferuje dania nowoczesnej kuchni polskiej, a także dania sezonowe, dzięki czemu możemy zaskakiwać naszych Gości nowymi smakami. Zapraszamy także do baru, którego kameralna atmosfera sprzyja kontynuowaniu służbowych spotkań w mniej oficjalnym charakterze. Naszym atutem są również bogate i pyszne śniadania, a to najważniejszy posiłek, pozwalający dobrze rozpocząć dzień.

ŚNIADANIA SERWUJEMY W GODZINACH:

PON – PT 6:30 – 10:30

SOB – NIEDZ 7:00 – 11:00

W ramach usług naszej restauracji proponujemy organizację przyjęć okolicznościowych, takich jak: chrzciny, wesela, rocznice, imprezy firmowe, itp. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa propozycje i oczekiwania zostały spełnione podczas przebiegu zamówionej imprezy, którą obsłużymy z najwyższą starannością i zaangażowaniem.

Bankiety firmowe w eleganckiej sali

Bankiety firmowe stają się coraz popularniejsze. Aby były dobrze zapamiętane, trzeba je dobrze zaplanować i zorganizować w miejscu, gwarantującym odpowiednie zaplecze. W naszym Hotelu znajduje się elegancka sala bankietowa, w której nasi Goście mogą zorganizować szereg imprez rodzinnych i firmowych. Każde z przyjęć jest zupełnie inne i do każdego podchodzimy w sposób indywidualny. Wierzymy, że dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, zarówno Goście uczestniczący w bankiecie, jak i gospodarze przyjęcia, będą zadowoleni i powrócą do nas przy kolejnej nadarzającej się okazji..

Kiedy wynająć salę bankietową?

Bankiety firmowe organizuje się z różnych okazji, ale każdy z nich ma inny charakter. Mogą się odbyć w związku z podpisaniem ważnej umowy, otrzymaniem prestiżowej nagrody lub z okazji innego osiągnięcia. Wynajęcie sali bankietowej należy wziąć pod uwagę zawsze wtedy, kiedy przyjęcie ma być bardzo oficjalne, zaproszeni będą inwestorzy lub partnerzy biznesowi. Jednak rośnie zainteresowanie firm, które decydują się na organizację bankietu poza siedzibą firmy. Takim przykładem jest np. Wigilia firmowa.

ORGANIZUJEMY RÓWNIEŻ

Przyjęcie Okolicznościowe

zobacz więcej

Przyjęcie Okolicznościowe

W Restauracji Galopu 7 było zorganizowanych wiele przyjęć okolicznościowych, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne są potrzeby naszych gości. Podczas organizacji dbamy o wszystkie szczegóły. Z nami organizacja wesela, chrzcin, komunii zakończy się sukcesem. To samo dotyczy organizacji imprez firmowych i wystawnych bankietów. Komponując naszą ofertę, braliśmy pod uwagę różne potrzeby, co pozwala nam na kompleksową organizację przyjęć okolicznościowych o każdym charakterze.

Bankiet Firmowy

zobacz więcej

Bankiet Firmowy

Nasza Restauracja to nie tylko miejsce, w którym można zjeść wyśmienite danie, spędzić czas z bliskimi lub spotkać się z ważnym klientem. Starannie przygotowana oferta obejmuje również usługi cateringowe i organizację bankietów. Nasze sale są komfortowo wyposażone, a kucharze potrafią wyczarować niesamowite potrawy, które zasmakują największym smakoszom. Każde przyjęcie jest inne. Towarzyszy mu inna oprawa, bierze w nim udział różna liczba gości, może być także diametralnie różne menu.

Catering

zobacz więcej

Catering

Restauracja Galopu 7 oferuje bardzo rozbudowaną ofertę cateringową, która zmienia się w odniesieniu do tego, czego potrzebuje Klient. Kiedy chodzi o takie przyjęcia jak te z okazji Wielkanocy lub Bożego Narodzenia, wtedy menu uwzględnia charakterystyczne, tradycyjne potrawy. W przypadku Wielkanocy mogą być takie dania jak mazurek, żurek, różne odsłony jajek. Z kolei na firmową Wigilię proponujemy takie specjały jak ryba po grecku, barszcz czerwony, czy pierogi z kapustą i grzybami.

Sala bankietowa dopasowana do potrzeb

Podobnie jak pokoje, tak i nasza sala bankietowa doskonale sprawdza się przy imprezach do 120 osób. Sala wyposażona jest w klimatyzację i możliwość zaciemniania. W zależności od preferencji organizatorów i charakteru samego wydarzenia, sala może być przygotowana do bankietów zasiadanych lub odbywających się przy stolikach koktajlowych. Każdemu przyjęciu towarzyszy odpowiednia oprawa i dekoracje, a stoły są elegancko przystrojone. Aranżacja sali jest ustalona wcześniej z Zamawiającym. Dopełnieniem całości jest klimatyczne oświetlenie, dobrane pod kątem danego rodzaju wydarzenia. Dysponujemy również specjalnym oświetleniem scenicznym, jeśli w trakcie bankietu organizatorzy przewidują dla Gości dodatkowe atrakcje, np. występ teatralny. Na życzenie Gości zapewnimy również oprawę muzyczną.

Autorskie menu na bankiecie

Na wystawnym bankiecie firmowym nie może zabraknąć wyśmienitych dań. W naszej hotelowej restauracji przygotowaniem potraw zajmują się znakomici i doświadczeni kucharze. Serwujemy dania z autorskiego menu, które wcześniej jest konsultowane z Zamawiającymi. Jesteśmy elastyczni i staramy się sprostać oczekiwaniom wszystkich Gości, dlatego przygotowujemy odrębne menu dla Gości z wymaganiami dietetycznymi.

Jesteśmy pewni, że każdy bankiet organizowany w naszej restauracji, kończy się pełnym sukcesem. Podniosła atmosfera, smaczne dania i doskonała zabawa to tylko niektóre aspekty podkreślane i doceniane przez naszych zadowolonych Gości. Im lepiej zorganizowane przyjęcie, tym lepsza i dłuższa zabawa. Aby Goście nie musieli wracać do domu w nocy, bezpośrednio po bankiecie, zachęcamy, by zarezerwować nocleg w naszych Apartamentach. Pokoje są komfortowo wyposażone i umożliwią odpoczynek po udanym przyjęciu.

Usługa cateringowa

Wśród usług oferowanych przez naszą restaurację jest catering. Jest to doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą urządzić kameralne przyjęcie w siedzibie swojej firmy. Podobnie, jak podczas przygotowywania bankietów, tak i tutaj z pełną starannością odpowiadamy na potrzeby Gości. Jeśli przyjęcie ma mieć charakter wigilijny, czy wielkanocny, to najlepszym wyborem jest nasza restauracja. Pyszne potrawy, niepowtarzalny klimat, świąteczny wystrój i elegancja są naszą wizytówką potwierdzoną przez niejedną opinię Zadowolonych Gości, którzy rokrocznie organizują właśnie w Restauracji Galopu 7 Firmowe Spotkania Wigilijne.

POZOSTAŁE NASZE USŁUGI