Przyjęcie w Restauracji

Nasza restauracja jest doskonałym miejscem do zorganizowania imprezy firmowej. Od samego początku będziemy Państwa gościć z serdecznością i życzliwością. Podczas kolacji w przytulnym, staromiejskim klimacie, w towarzystwie świątecznej muzyki, serwujemy najlepsze dania kuchni polskiej. Wybór potraw jest bogaty i obejmuje klasyki oraz mięsne dania według preferencji Gości, przygotowywane zgodnie z polskimi tradycjami i recepturami naszego Szefa Kuchni. Nasze pyszne potrawy, niepowtarzalny klimat, elegancki wystój i świąteczna atmosfera z pewnością zadowolą każdego. W naszej ofercie posiadamy salę o powierzchni 200mkw, wyposażoną w ekran o przekątnej 220 cali, która może być wykorzystana do wyświetlania prezentacji lub animacji. Istnieje także możliwość tańca i obsługi przez DJ-a – decyzja należy do Państwa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i rezerwacji terminu już dziś!

ORGANIZUJEMY RÓWNIEŻ

Przyjęcie Okolicznościowe

zobacz więcej

Przyjęcie Okolicznościowe

W Restauracji Galopu 7 było zorganizowanych wiele przyjęć okolicznościowych, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne są potrzeby naszych gości. Podczas organizacji dbamy o wszystkie szczegóły. Z nami organizacja wesela, chrzcin, komunii zakończy się sukcesem. To samo dotyczy organizacji imprez firmowych i wystawnych bankietów. Komponując naszą ofertę, braliśmy pod uwagę różne potrzeby, co pozwala nam na kompleksową organizację przyjęć okolicznościowych o każdym charakterze.

Bankiet Firmowy

zobacz więcej

Bankiet Firmowy

Nasza Restauracja to nie tylko miejsce, w którym można zjeść wyśmienite danie, spędzić czas z bliskimi lub spotkać się z ważnym klientem. Starannie przygotowana oferta obejmuje również usługi cateringowe i organizację bankietów. Nasze sale są komfortowo wyposażone, a kucharze potrafią wyczarować niesamowite potrawy, które zasmakują największym smakoszom. Każde przyjęcie jest inne. Towarzyszy mu inna oprawa, bierze w nim udział różna liczba gości, może być także diametralnie różne menu.

Catering

zobacz więcej

Catering

Restauracja Galopu 7 oferuje bardzo rozbudowaną ofertę cateringową, która zmienia się w odniesieniu do tego, czego potrzebuje Klient. Kiedy chodzi o takie przyjęcia jak te z okazji Wielkanocy lub Bożego Narodzenia, wtedy menu uwzględnia charakterystyczne, tradycyjne potrawy. W przypadku Wielkanocy mogą być takie dania jak mazurek, żurek, różne odsłony jajek. Z kolei na firmową Wigilię proponujemy takie specjały jak ryba po grecku, barszcz czerwony, czy pierogi z kapustą i grzybami.

Sala bankietowa dopasowana do potrzeb

Posiadamy w ofercie kilka sal, w tym nasza największa sala o powierzchni aż 260 metrów kwadratowych, która pomieści 120 osób. Wszystkie sale są wyposażone w klimatyzację. W zależności od wymagań organizatorów i charakteru wydarzenia, sala może zostać przygotowana na bankiet zasiadany lub z koktajlami. Każdej imprezie towarzyszyć będzie odpowiednia oprawa i dekoracje, a stoły zostaną pięknie udekorowane. Aranżacja sali jest ustalana wcześniej z Klientem, a oświetlenie dopasowane jest do charakteru wydarzenia. W razie potrzeby, dysponujemy specjalnym oświetleniem scenicznym, które można wykorzystać podczas dodatkowych atrakcji dla Gości, takich jak występ teatralny. Na życzenie Klienta możemy również zapewnić oprawę muzyczną.

Autorskie menu na bankiecie

Nasza restauracja w hotelu to idealne miejsce na organizację wystawnego bankietu firmowego, gdzie Goście będą mieli okazję spróbować wyśmienitych dań przygotowanych przez doświadczonych kucharzy z autorskiego menu. Dzięki uprzedniej konsultacji z Klientami, możemy przygotować odrębne menu dla wegetarian lub osób z alergią. Jesteśmy elastyczni i staramy się sprostać oczekiwaniom każdego Gościa.

W naszej eleganckiej atmosferze, z doskonałym jedzeniem i rozrywką, każdy bankiet organizowany u nas zakończy się pełnym sukcesem. Aby zapewnić pełen komfort i uniknąć konieczności powrotu do domu w nocy, zachęcamy do skorzystania z naszych Apartamentów, gdzie Goście mogą spędzić noc w komfortowych pokojach i zregenerować siły po udanej zabawie.

Usługa cateringowa

W naszej ofercie znajduje się również catering, który jest idealnym rozwiązaniem dla firm planujących niewielkie przyjęcia w swojej siedzibie. Podczas przygotowywania menu, tak jak w przypadku bankietów, jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów. Jeśli wydarzenie ma związek z okazją taką jak Wielkanoc czy Boże Narodzenie, proponujemy menu oparte na tradycyjnych daniach, które podkreślą charakter spotkania.

POZOSTAŁE USŁUGI