Wyślij zapytanie w celu sprawdzenia wolnego terminu pobytu. Kontaktując się bezpośrednio z recepcją hotelu, otrzymasz najlepszą cenę.

POKÓJ 1  lub 2 OSOBOWY STANDARD

Poleczki Residence Apartments jest obiektem doskonale wyposażonym pod wieloma względami. Z uwagi na różne potrzeby naszych Gości, pokoje wyposażyliśmy tak, aby zapewniały wygodę i komfort podczas dłuższych i krótszych pobytów. Wszystkie pokoje spełniają standardy, jakie obowiązują w hotelach o standardzie *** gwiazdkowym. Przygotowane dla Gości pokoje są przestronne i zaaranżowane w taki sposób, by gwarantowały wygodę podczas pracy, czy wypoczynku.

Wnętrze, wystrój i kolorystyka są przemyślane tak, by sprzyjały odpoczynkowi. Biorąc pod uwagę lokalizację Apartamentów i wyposażenie pokoi, możemy pokusić się o stwierdzenie, że każdy z Gości znajdzie u nas to, czego potrzebuje: ciszę, spokój, bliskość lotniska, przestronność, komfort i wygodę.

Wielu Gości jest u nas przejazdem, np. w podróży służbowej, przyjeżdżając prosto z lotniska lub będąc w Warszawie w celach biznesowych. Zdajemy sobie sprawę, że nasi Goście chcą odpocząć od zgiełku miasta, czy przygotować się do ważnego spotkania. Po dniu pełnym wyczerpujących wyzwań, czy długiej podróży, każdy mysli głównie o komfortowym odpoczynku w wygodnym łóżku, zapewniającym zdrowy sen. .Z myślą o naszych Gościach, podróżujących indywidualnie lub z osobami towarzyszącymi, każdy z pokoi wyposażyliśmy w łóżka 1 lub 2 osobowe.

Wyposażenie pokoju

KOMFORT

zobacz więcej

KOMFORT

Klimatyzacja

Telewizor z panelem LCD

Biurko do pracy

Przybory do pisania

Wygodne duże łóżko

WYGODA

zobacz więcej

WYGODA

Kawa i herbata

Bezpłatny Internet

Wanna z prysznicem

Kosmetyki

Suszarka

DODATKOWO

zobacz więcej

DODATKOWO

Roomservice

Budzenie

Pranie

Prasowanie

Dla niepalących

Ponieważ pokój hotelowy nie wiąże się jedynie ze snem, postaraliśmy się, aby pojawiły się w nim inne udogodnienia. Poza dużym i wygodnym łóżkiem, do Państwa dyspozycji jest telewizor z panelem LCD. Z myślą o osobach, które przygotowują się do spotkań biznesowych i muszą popracować, w pokoju znajduje się biurko i niezbędne przybory do pisania. W naszych Apartamentach Goście mają bezpłatny dostęp do internetu, który jest wykorzystywany zarówno w celach służbowych, jak i prywatnych.

Do dyspozycji naszych Gości w pokojach jest również zestaw do parzenia kawy, czy herbaty. Każdy z pokoi wyposażony jest w przestronną łazienkę, w której znajduje się wanna z prysznicem lub prysznic, a także zestaw dobrej jakości kosmetyków oraz suszarka do włosów.

Oferujemy także szereg usług dodatkowych, które są dostępne na życzenie Gościa. Wśród najważniejszych wymienić należy room service, czy usługę budzenia. Możliwe jest także zamówienie prania i prasowania ubrań. Jesteśmy przekonani, że usługi te będą docenione, nawet przez najbardziej wymagających Gości. Niezależnie od celu pobytu w Warszawie, każdy z naszych Gości znajdzie w apartamentach właściwe miejsce do odpoczynku i nabrania sił. Sprzyja temu lokalizacja Apartamentów. Pomimo tego, że obiekt jest dobrze skomunikowany z centrum stolicy, jest nieco oddalony od ścisłego centrum miasta. Nie słychać zatem charakterystycznego, uciążliwego gwaru ulicy z za okna. Wszystkich naszych Gości zapraszamy do skorzystania z hotelowej restauracji, w której można rozkoszować się smacznymi daniami. Jest to też idealne miejsce do spotkań z klientami, kontrahentami, czy przyjaciółmi.

Wyposażenie pokoju

KOMFORT

zobacz więcej

KOMFORT

Klimatyzacja

Telewizor z panelem LCD

Biurko do pracy

Przybory do pisania

Wygodne duże łóżko

WYGODA

zobacz więcej

WYGODA

Kawa i herbata

Bezpłatny Internet

Wanna z prysznicem

Kosmetyki

Suszarka

DODATKOWO

zobacz więcej

DODATKOWO

Roomservice

Budzenie

Pranie

Prasowanie

Dla niepalących

Ponieważ hotelowy pokój nie wiąże się jedynie z nocnym snem, postaraliśmy się, aby pojawiły się w nim inne udogodnienia. Poza dużym i wygodnym łóżkiem, do dyspozycji jest telewizor z panelem LCD, który umili wieczory. Z myślą o osobach, które przygotowują się do spotkań biznesowych i muszą poświęcić się pracy, w pokoju znajduje się biurko i niezbędne przybory do pisania. Ponieważ zarówno w celach służbowych, jak i prywatnych, każdego dnia korzysta się z internetu, w naszym Hotelu Goście mają do niego bezpłatny dostęp.

Nasi Goście mogą korzystać również  z kawy czy herbata, znajdujących się w pokojach. Każdy z pokoi wyposażony jest w przestronną łazienkę, w której znajduje się wanna z prysznicem, a także zestaw dobrej jakości kosmetyków i suszarka do włosów.

Oferujemy także szereg usług dodatkowych, które są dostępne na życzenie. Wśród najważniejszych wymienić należy roomservice czy usługę budzenia. Możliwe jest też zamówienie prania i prasowania ubrań. Jesteśmy przekonani, że te usługi będą docenione, nawet przez najbardziej wymagającego klienta. Niezależnie od tego, jaki jest cel pobytu w Warszawie, każdy z naszych Gości, znajdzie u nas miejsce do odpoczynku i nabrania sił. Sprzyja temu lokalizacja Hotelu. Pomimo tego, że obiekt jest dobrze skomunikowany z centrum stolicy, jest od niej nieco oddalony on ścisłego centrum miasta. Nie ma zatem charakterystycznego, uciążliwego gwaru ulicy za oknem. Wszystkich naszych Gości zapraszamy do skorzystania z naszej hotelowej restauracji, w której można rozkoszować się smacznymi daniami. Jest to też odpowiednie miejsce, by spotkać się z klientami, kontrahentami lub przyjaciółmi.

NASZE POKOJE