Wyślij zapytanie w celu sprawdzenia wolnego terminu pobytu. Kontaktując się bezpośrednio z recepcją hotelu, otrzymasz najlepszą cenę.

POKÓJ 1 lub 2 OSOBOWY DELUXE

  • Pokój z jednym łóżkiem, aneksem kuchennym, klimatyzacją, wanną

  • Pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami, aneksem kuchennym i balkonem, wanna lub prysznic
  • Pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami, aneksem kuchennym, klimatyzacją i balkonem, wanna
  • Pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami, balkonem, klimatyzacją, wanna lub prysznic
  • Pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami, klimatyzacją, prysznic

Poleczki Residence Apartments spełniają standardy 3 gwiazdkowego hotelu, a obsługa dba o to, by każdy z naszych Gości czuł się u nas komfortowo. W trosce o to przygotowaliśmy kilka typów doskonale wyposażonych pokoi. Wśród nich jest pokój 1 lub 2-osobowy Deluxe, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości.

Podobnie, jak w przypadku pozostałych pokoi, zadbaliśmy tutaj o przestronność, ładną kolorystykę, elegancki wystrój i komfortowe wyposażenie. Uwzględniliśmy takie udogodnienia jak klimatyzacja, telewizja z panelem LCD i biurko z przyborami do pisania.

W każdym pokoju jest również dostęp do bezpłatnego internetu. Z taką samą dbałością jak do przygotowania pokoi, podeszliśmy do wyposażenia łazienki, w której Goście znajdą wannę z prysznicem, kosmetyki i suszarkę.

Chcemy, aby bez względu na to, czy Goście są w krótkiej podróży służbowej, czy oczekują na lot lub planują zatrzymać się na dłużej, z chętnie wracali do swojego pokoju, w którym mogą odpocząć. Tworząc wystrój, uwzględniliśmy elementy odpoczynku i relaksu. Dla tych Gości, którzy będą pracować, czy przygotowywać się do nadchodzącego spotkania bądź szkolenia, wyposażyliśmy pokoje tak, by zaspokoić wszystkie te potrzeby.

Wyposażenie pokoju

KOMFORT

zobacz więcej

KOMFORT

Klimatyzacja

Telewizor z panelem LCD

Biurko z przybory do pisania

Wygodne duże łóżko

Aneks kuchenny i balkon

WYGODA

zobacz więcej

WYGODA

Kawa i herbata

Bezpłatny Internet

Wanna z prysznicem

Kosmetyki

Suszarka

DODATKOWO

zobacz więcej

DODATKOWO

Roomservice

Budzenie

Pranie

Prasowanie

Dla niepalących

To, co wyróżnia pokój Deluxe w stosunku do pozostałych, to wyposażenie z eleganckim i praktycznym aneksem kuchennym. Jest nieduży, ale znajduje się w nim wszystko, co potrzebne jest w kuchni. Dobrze komponuje się z wystrojem całego pokoju, a jego ergonomiczne rozplanowanie gwarantuje wygodne korzystanie. Aneks kuchenny stanowi idealne rozwiązanie dla Gości, którzy zamierzają być w Warszawie na dłużej. Część Gości z różnych względów chce samodzielnie przygotować sobie posiłek, dlatego pokój z aneksem to dla nich atrakcyjna propozycja. Jednocześnie zapraszamy wszystkich Gości do odwiedzenia naszej hotelowej restauracji, w której wyśmienite dania można zamówić o każdej porze.

Wygodny pokój i łazienka, a także możliwość samodzielnego przygotowania posiłku są czymś, co docenia wielu Gości. Zwłaszcza tych, którzy planują dłuższy pobyt. Warto także zwrócić uwagę na to, że pomimo tego, że Apartamenty znajduje się w Warszawie, są zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy. Nie jest w centrum, więc gwar ulicy nie będzie zakłócał Gościom wypoczynku. Poza standardowym wyposażeniem w pokojach Deluxe są również balkony, które są nieocenione zwłaszcza w ciepłe i słoneczne dni. Można wówczas w pełni delektować się ciszą i piękną pogodą w wygodnym fotelu przy stoliku.

Niezależnie od tego, na który pokój zdecydują się Goście, oferujemy pakiet usług dodatkowych. Nasi Goście mogą zamówić room service, budzenie, pranie i pasowanie. Opcje te są dostępne zarówno przy krótkim pobycie, jak i przy dłuższym wynajmie. Wierzymy, że dzięki tak rozbudowanej ofercie, każdy z naszych Gości będzie czuł się u nas dobrze i swobodnie, a warunki, jakie mu zaproponujemy, będą w pełni satysfakcjonujące.

Wyposażenie pokoju

KOMFORT

zobacz więcej

KOMFORT

Klimatyzacja

Telewizor z panelem LCD

Biurko z przybory do pisania

Wygodne duże łóżko

Aneks kuchenny i balkon

WYGODA

zobacz więcej

WYGODA

Kawa i herbata

Bezpłatny Internet

Wanna z prysznicem

Kosmetyki

Suszarka

DODATKOWO

zobacz więcej

DODATKOWO

Roomservice

Budzenie

Pranie

Prasowanie

Dla niepalących

To, co wyróżnia pokój Superior w stosunku do pozostałych, to obecność eleganckiego i praktycznego aneksu kuchennego. Jest nieduży, ale znajduje się w nim wszystko, co potrzebne jest w kuchni. Dobrze komponuje się z wystrojem całego pokoju, a jego ergonomiczne rozplanowanie gwarantuje wygodne korzystanie. Obecność aneksu kuchennego stanowi idealne rozwiązanie dla Gości, którzy zamierzają być w Warszawie na dłużej. Część Gości z różnych względów chce samodzielnie przygotować sobie posiłek, dlatego pokój z aneksem to dla nich atrakcyjna propozycja. Jednocześnie wszystkich Gości zapraszamy do odwiedzenia naszej hotelowej restauracji, w której wyśmienite dania można zamówić o każdej porze.

Wygodny pokój i łazienka, a także możliwość samodzielnego przygotowania posiłku są czymś, co docenia wielu Gości. Zwłaszcza tych, którzy planują dłuższy pobyt. Warto także zwrócić uwagę na to, że pomimo tego, że Hotel znajduje się w Warszawie, jest w cichej i spokojnej okolicy. Nie jest w centrum, więc gwar ulicy nie będzie zakłócał Gościom wypoczynku. Poza standardowym wyposażeniem w pokojach Superior są również balkony, które są nieocenione zwłaszcza w ciepłe i słoneczne dni. Można wtedy otworzyć drzwi balkonowe i w pełni delektować się ciszą i piękną pogodą.

Niezależnie od tego, na który pokój zdecydują się Goście, oferujemy pakiet usług dodatkowych. Nasi Goście mogą zamówić roomservice, budzenie, pranie i pasowanie. Opcje te są dostępne zarówno przy krótkim pobycie, jak i przy dłuższym najmie. Wierzymy, że dzięki tak rozbudowanej ofercie, każdy z naszych Gości będzie się czuł u nas dobrze i swobodnie, a warunki, jakie mu zaproponujemy, będą w pełni satysfakcjonujące.

NASZE POKOJE